| バーの数 | 2~3 |
|---|---|
| 針のタイプ | 複合針 |
| 編み幅 | 130・180・220・240・260 |
| 色 | 青い、カスタマイズされる |
| ゲージ | E3-E9 |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Controlsystem | PLC Control |
| Dimension | Different Size |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| 力(w) | 9kw |
|---|---|
| 次元(L*W*H) | 別のサイズ |
| 条件 | 新しい |
| 生産能力 | 300-400 kg/day |
| 電圧 | 7500 |
| 編み幅 | 130・180・220・240・260 |
|---|---|
| バーの数 | 2~6 |
| スピード | 200〜500 |
| 針のタイプ | べら針 |
| 名前 | 純作成機械 |
| ゲージ | E3-E9 |
|---|---|
| 編み幅 | 130・180・220・240・260 |
| 針のタイプ | 複合針 |
| スピード | 500-600 |
| 名前 | 純作成機械 |
| 名前 | 漁網を作る機械 |
|---|---|
| 色 | 青,白,カスタマイズ |
| 純長さ | オーダーメイド |
| スピード | 200-480rpm |
| 作業幅 | 135" - 260" |
| 製品タイプ | 陰の網作成機械 |
|---|---|
| 色 | オーダーメイド |
| 作業幅 | 135" - 260" |
| スピード | 200~450回転/分 |
| サイズ | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |